Złamana miednica a poród

Witam, mam 29 lat. 9 lat temu miałam złamaną k. kulszową i żebro w wyniku potrącenia przez samochód. Aktualnie jestem w 28 tc i zastanawiam się, czy w moim przypadku są wskazania do cesarskiego cięcia. Pomimo, że przytyłam tylko 9 kg czasami ból biodra prawie uniemożliwia mi chodzenie. Dziękuję, Amelia

29 LAT ponad rok temu

Lek. Monika Szafarowska

Witam.
O wskazaniach do cięcia cesarskiego zdecyduje Pani lekarz prowadzący. Myślę, że może być potrzebna konsultacja lekarza ortopedy, który na podstawie posiadanych przez Panią zdjęć RTG i badania oceni stan Pani miednicy. W razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, zapewne otrzyma Pani stosowna opinię.
Pozdrawiam.