Złamana miednica a poród
Witam, mam 29 lat. 9 lat temu miałam złamaną k. kulszową i żebro w wyniku potrącenia przez samochód. Aktualnie jestem w 28 tc i zastanawiam się, czy w moim przypadku są wskazania do cesarskiego cięcia. Pomimo, że przytyłam tylko 9 kg czasami ból biodra prawie uniemożliwia mi chodzenie. Dziękuję, Amelia
29 LAT ponad rok temu
Zdrowa żywność
Nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spotkałaby się ze stwierdzeniem, że jesteśmy tym, co jemy. Żywność, którą spożywamy i trawimy staje się częścią nas samych, jednak wiele osób zapomina o tym i odżywia się niezdrowo.

Lek. Monika Szafarowska
25 poziom zaufania
Witam.
O wskazaniach do cięcia cesarskiego zdecyduje Pani lekarz prowadzący. Myślę, że może być potrzebna konsultacja lekarza ortopedy, który na podstawie posiadanych przez Panią zdjęć RTG i badania oceni stan Pani miednicy. W razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, zapewne otrzyma Pani stosowna opinię.
Pozdrawiam.