Złamanie górnej dwójki

Witam mam problem z górna dwójką.Wczoraj miałam wizytę bo wypadła mi plaba pani doktor zaczela mi wiercic po czym cos tam włożyła.Dzis w nocy ząb mi sie złamał i jest krótszy o polowe od innych co teraz robić?dodam ze ząb był parę lat temu leczony kanalowo.

Złamany ząb jeżeli spełnia warunki,nie ma zmian w okolicy korzenia może być leczony zachowawczo lub protetycznie - wszystko do uzgodnienia z lekarzem prowadzącym leczenie.