Złamanie guzka większego w wyniku napadu

Do Pani doktor Izabeli Łownickiej, która odpowiedziała na moje zapytanie dotyczące mojej niedyspozycji po złamaniu 3,5 m-ca temu guzka większego( w wyniku upadku po napadzie rabunkowym na mnie).Pani Doktor w sumie wizyt w Poradni Ortoped. miałam 5 i praktycznie za każdym razem był inny lekarz. a przy ostatniej wizycie dowiedziałam się, że leczenie w tej poradni zakończono, a to że boli, to tak już zostanie. Dlatego moje pytanie, czy ewentualnie nie powinna być pomoc innego specjalisty? Ginger

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety pytanie to zostało przydzielone do mnie. Proponuję zgłosić się do poradni leczenia bólu. W