Złamanie końca dalszego kości ramiennej bez przemieszczenia

Witam w wyniku wypadku doszło u mnie do złamania końca dalszego kości ramiennej bez przemieszczenia.Gips nosiłam 6 tygodni i w tej chwili nie prostuję ręki a zarazem odczówam przy ruchu czy nawet dokyku dziwny ból taki chwilowy ostry który zaczyna się w okolicy górnej zgięcia w łokciu i przechodzi do kciuka.Jaka może być tego przyczyna ?

Musi pani udac sie do ortopedy . Cieżko cokolwiek na podstawie tych informacji zdiagnozować . Moze byc to związane z uciskiem lub uszkodzeniem nerwu na poziomie ramienia bądź łokcia