Złamanie rzepki Chondromsla

Mam złamaną rzepke. ChondromslaLI/III. W obrębie tylnej części klykcia bocznego piszczeli strefa obrzęku szpiku kostnego z obecnością stref płynowych - w pierwszej kolejności po awulsyjnym uszkodzeniu torebki stawowej.w rogu tylnymlekotkiprzysrodkowej strefa uszkodzeń wewnetrznych w obrębie bieguna dolnego rzepki. nie w pełni wygodna poprzeczna szczelina Otoczonasytefa obrzęku szpiku. Leżę z nogą bez gipsu i ortezy. Noginiezginam.wizytazamiesiącniebioręleków proszęotel.mampytan

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na forum udzielamy informacji jedynie w formie pisemnej. Proszę zadać pytanie ponownie.