Złamanie zęba odbudowanego na metalowym ćwieku

Złamałam dwójkę odbudowaną na metalowym ćwieku .To co odpadło jest w całości,czy można zamontować ten ząb ponownie? Dziękuję za ospowiedź.

Zależy w jakiej kondycji jest korzeń zęba, czy bedzie w stanie utrzymać ponownie pracę protetyczną. Mozna spróbować ponownie ja zacementować ale utrzymanie moze nie byc długotrwałe.

Jeżeli wypełnienie raz odpadło sytuacja taka pewnie będzie się powtarzać. Być może trzeba pomyśleć o innym sposobie odbudowy zęba. Proszę skontaktować się z lekarzem, który wykonywał wypełnienie.

Pozdrawiam
lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl