Złamanie żeber, zawroty głowy, bóle karku i mrowienie po upadku

Witam, Jestem 4 tygodnie po upadku. Uderzyłem brodą i żebrami o beton. Mam złamane 3 żebra. po 17 dniach od upadku nastąpiły zawroty głowy (powtarzające się, krótkotrwałe). Mylan zredukował zawroty, ale dopiero Nilogrin usunął pozostałe nieprzyjemne objawy (chwilowe bóle głowy, mrowienia na głowie oraz chwilowe braki równowagi). Czekam na wyniki rentgena szyji oraz na tomografię głowy. Dopiero dzisiaj (miesiąc od upadku) odczuwam ból w karku. Czy możliwe, żeby zawroty były skutkiem upadku?

Przyczyn może być wiele.
W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka: charakter, pora występowania, pozycja w jakiej występują, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby, przyjmowane leki... itd... itd... a w tym wypadku rodzaj urazu.