Złe myśli i uczucie zagrożenia

prosze nie uzniać mnie a jakiegośdziwnego czlowieka ale od pewnego czasu mam zle mysli że coś sie zlego stanie na swiecie ,najgorsze ze moje sny sie sprawdzają w ostatnim czasie sie 2 sprawdzily nic mi ogolnie nie dolega ale w powietrzu czuje zagrozenie ze coś zlego sie stanie bardzo zlego i ten dzień jest blisko i prosze mi nie mowic ze mam isc do psychiatry bo nic mi nie dolega tylko prosze rzetelnej odpowiedzi dziekuje

Dzień dobry,

Rzetelną odpowiedzią właśnie jest propozycja skonsultowania się z lekarzem psychiatrą, który wyłącznie w kontakcie osobistym może określić charakter Pana trudności i zaproponować (o ile) odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Udzielnie rzetelnej odpowiedzi oraz pełne zrozumienie Pana sytuacji wymaga osobistego kontaktu - właśnie z lekarzem psychiatrą lub z psychologiem. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Niestety, udzielenie bardziej wartościowej pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego.

Pozdrawiam!