Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie a poziom kreatyniny poza normą

Dzień dobry! Poziom kreatyniny przekroczył u mnie normę wskazaną obok wyniku. Wynosi 0,98 mg/dl. Od półtorej miesiąca źle się czuję, nieustannie zażywam polopirynę w celu zniwelowania męczącego stanu rozbicia. Czuję tępe pobolewania w okolicy lędźwiowej. Dziękuję.
KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Marta Hat
71 poziom zaufania

Witam! Nie podaje Pani normy jaką posługuje się laboratorium. Wg norm książkowych wynik badania kreatyniny w surowicy jest prawidłowy (średnio przyjmuje się normę 62-124 mmol/l, czyli 0,7-1,4 mg/dl). Na podstawie samego opisu nie ma możliwości, aby dokładnie określić z czego wynikają Pani dolegliwości: należy udać się do lekarza rodzinnego, który zbada Panią fizykalnie i zaleci odpowiednie postępowanie. Jeżeli wykonywała Pani badania na zlecenie lekarza należy udać się do niego z wynikami. Dolegliwości mogą być wynikiem infekcji wirusowej, infekcji w drogach moczowych lub współistnieć, ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Pozdrawiam

Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Babińskiego w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy