Złe samopoczucie codziennie przed pójściem do szkoły

Witam, od 3 lat codziennie przed pójściem do szkoły źle się czuję np jest mi słabo, mam trudności w oddychaniu, czasami nawet nie mam ochoty na wstanie z łóżka....dodam że nie jestem w ogóle akceptowana w szkole, na przerwach i na lekcjach siedzę sama, nie mam się do kogo odezwać dlatego też dużo godzin opuszczam, są jednak usprawiedliwione. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z internistą w celu wykluczenia przyczyn internistycznych, a w dalszej kolejności psychologiem lub psychiatrą, ponieważ Pani objawy sugerują że przyczyna Pani dolegliwości ma podłoże psychogenne.

Małgorzata Panek

Powinna Pani porozmawiać z psychologiem szkolnym i ew. wychowawcą. Pani objawy wynikają z lęku i nerwów.
Proszę rozważyć ewentualną rozmowę z psychiatrą, który pomógłby Pani opanować lęk.
Pozdrawiam