Złe samopoczucie i ból brzucha po stosunku a możliwość ciąży

Przespałam się z chłopakiem i teraz jest mi niedobrze i boli mnie brzuch. Jednak ja w ogóle miewam problemy z brzuchem i może to od tego? Zabezpieczaliśmy się, ale nie wiem, czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli prezerwatywa nie pękła szansa na zapłodnienie jest znikoma. W razie wątpliwości proponuje wykonać test ciazowy w 14 dniu po stosunku.