Złe samopoczucie i bóle przy nerwicy

Dzień dobry, mam 21 lat i od dawna leczę się na nerwicę. Martwię się, bo każdy mój ból i złe samopoczucie wrzucona jest do nerwicowego worka. Od kilku dni bolą mnie skronie i czoło, ból nasila się przy pochylaniu (ale nie mam kataru) i gdy patrzę na światło (telewizor, telefon, laptop). Kilka tygodni temu byłam u neurologa. Powiedział, że to migrena. Boję się, że to może być rak. Ostatnio robiłam "organikę" i wyszła w porządku (tak twierdzi mój psychiatra). Co to może być? Martwię się.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza