Złe samopoczucie i myśli samobójcze w trzeciej ciąży

Czy to depresja czy, jak twierdzi maz, wredny charakter? Jestem w trzeciej ciazy. Odstepy miedzy ciazami nie byly wieksze niz 6 miesiecy. Teraz jednak czuje sie fatalnie psychicznie i fizycznie pomimo ze wyniki mam dobre. Raz na jakis czas dopada mnie taki nastroj ze mam az mysli samobojcze. Placze calymi dniami, jestem wredna, nie jem, spalabym caly dzien, nie widze sensu. Po pewnym czasie te mysli mijaja a potem znowu. Przeszlam tez troche w pracy, przed ciazami, bo szef chcial mnie zwolnic.

Psychologia

Z tego co Pani pisze odstępy między ciążami były bardzo małe, podejrzewam więc, że poza tym, że jest Pani teraz w ciąży opiekuje się 2 małych dzieci. Taka sytuacja może być bardzo wycieńczająca, a nadmierne zmęczenie może powodować wybuchy złości i różnych emocji, może być przyczyną depresji.
Jednak najlepiej byłoby skontaktować się ze specjalistą psychoterapeutą lub psychiatrą, musi Pani zadbać o siebie, aby móc zadbać o rodzinę.