Złe samopoczucie jako wynik osłabienia organizmu po aplikacji szczepionki

Witam, po przyjęciu szczepionki na grypę w zeszły Piątek 17.10,2014 już po sześciu godzinach samopoczucie pogorszyło się. Organizm zareagował ogólny osłabieniem stanem pogoraczkowym przez kilka dni. Teraz od dwóch dni odczuwam krótkotrwały ból w okolicy łopatek i mostka przy braniu większego oddechu. Czy to jest związane z początkiem jakiejś choroby czy jest to wynikiem osłabienia organizmu po aplikacji szczepionki ?

Proszę obserwować objawy, jeśli w ciągu tygodnia od przyjęcia szczepionki nie ustąpiły zalecam konsultację u lekarza rodzinnego