Złe samopoczucie, lęk przed schizofrenią i lekoterapia

Psychiatra Leczy Mnie Na (chyba) ChAD, Kazał Mi Przestać Brać Sipralexa,Borę400mgSeroquelXRAleŹeSięCzułam,IBiorę 200mg(bezZgody)PsychiatraJestOdpornyNaToCoMiDolegaJest na urlopie,wizytę mam za mies.Czuję,że coś jest nie tak,psychiatra to zlewa.Chodzę do niego,bo ma kontakt z psycholog.Dzięki niej dogaduję się z nim.Dużo czytam o zaburzeń psych.i niepokoi mnie że mogę mieć schizofr.Nie słyszę głosów,w myślach gadam sama do siebie,układam dialogi.Co to może być?Boję się,że zwariuję(nie mieszkam w Polsce)

Źle wróży brak współpracy z prowadzącym psychiatrą. Czy nie ma możliwości zmiany lekarza, a przynajmniej próba uzgodnienia z nim dawek leków? Istnieje wiele możliwości farmakoterapeutycznych w CHAD, zła tolerancja większych dawek Seroquelu nie przekreśla możliwości kontynuacji leczenia tym lekiem w zestawieniu ze stabilizatorami nastroju.