Złe samopoczucie, nudności, gula w gardle i drżenie rąk

Witam.Od pewnego czasu mam problemy z tym ,że źle sie czuję chce mi sie wymiotowac rece mi sie poca i trzesa ,czuje jakby to od żąłądka ciagneło,mam ucisk w miejscu żołądka,jednak przyczyną potęgującą to, jest szczególnie spozycie cebuli,np.soku z cebuli.Towarzyszy mi tez przy tym bekanie ciągłe i gul w gardle.Po kawie też mi sie tak robilo wiec ja odstawiłam.Mam skierowanie na gastroskopie.Czy to jest nerwica zoładka czy też choroba wrzodowa. Dodam,że się tez stresuję przy tym.Dziekuję za odp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zasadzie obie teorie mogą być słuszne. Myślę, że przed wykonaniem gastroskopii nie będzie można uzyskać odpowiedzi na to pytanie. Proszę pamiętać iż cebula nie jest wskazana w tego typu dolegliwościach.