Złe samopoczucie po pokarmach a zespół naczyniowo-ruchowy

Witam, od 4 lat (obecnie mam 24) po przyjmowaniu niektórych pokarmów mam różne dolegliwości (problemy żołądkowo-jelitowe, skórne, zmęczenie, opuchnięcia, czasami lekkie duszności itp. Ponieważ były to reakcje "z opóźnieniem", początkowo myślałam o nietolerancji pokarmowej. Co roku przybywają 2-4 produkty, które muszę wyeliminować z diety. Ostatnio zauważyłam, że po zranieniu dosyć długo krwawię, choć do tej pory nie robiły mi się nawet siniaki. Czy może to być zespół naczynio-ruchowy? Dziękuję
KOBIETA ponad rok temu

określenie "naczynioruchow" odnosi się do nieprawidłowej reakcji naczyń na czyli nadmierne poszerzenie lub kurcz- a nie ma związku z nadmiernym krwawieniem.
Pozdrawiam
Marcin Koncewicz