Złe samopoczucie po rzuceniu palenia po 8 latach

Nerwy po odrzuceniu palenia. Palilem 8 lat rzucilem palenie 5 miesięcy temu a od 4 miesięcy mam źle samopoczucie bardzo szybko można mnie zdenerwowac czy można cos z tym zrobić ?

Witam... TAK. Jak najbardziej. Zachęcam do skorzystania z porady psychoterapeuty w ośrodku leczenia zaburzeń nerwicowych. W Katowicach jest kilka. Proszę skontaktować się z działem informacji NFZ - dowie się Pan, gdzie i jakie są kolejki. Proszę pozwolić sobie pomóc. Pozdraiwam.