Złe samopoczucie po samookaleczaniu się brudną żyletką

Witam. Od jakiegos czasu mam problem z okaleczanuem. Ostatnio przez swoja glupote podcielam sie brudna zyletka. Od kilku dni ciecia powoduja pieczenie I świad. Mam stan podgoraczkowy 37,7, bol stawow, zmeczenie, bol glowy, widze czarne kropki przed oczami oraz bol brzucha. Co te objawow moge znaczyc.?? Czy moglo dosc do zakazenia np. Sepsa??

Witam,

Proszę iść do lekarza pierwszego kontaktu.
Myślę, że dobrze by było, aby zapisała się Pani na konsultację do psychoterapeuty.
Może być w poradni zdrowia psychicznego- jest refundowana na NFZ lub gabinet prywatny. Terapia indywidualna mogłaby Pani pomóc znaleźć inne sposoby radzenia sobie z emocjami niż samo okaleczanie.