Złe samopoczucie po stosowaniu leku Trittico

Witam Biorę lek TRITTICO 150mg po 1/3 tabletki przez 11 dni i fatalnie sie po nim czuje (zaburzenia równowagi, zawroty i bóle głowy, nerwowość, zaburzenia pamięci, nudności) chciałabym go odstawić. Teraz wzielam go z odstepami co drugi dzień ,ale nie jest lepiej i biorę na noc hydroksyzinum. Przed trittico z 5 dniowym odstepem brałam paroxinor przez m-c ale nie mogłam spac. Teraz mam chyba efekt odstawienny po lekach-trzesienie rąk, nogi jak z waty, mdłości, drgawki i bolesność nóg co robić?

Leki należy odstawić powoli , jest dawka Trittico mniejsza tabl.75 mg - można próbować 1/3 na noc np. przez 7 dni, potem co 2- gi dzień przez kilka dni , potem co 3 dni i odstawić, należy to konsultować z lekarzem.