Złe samopoczucie po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych Yaz

Witam, zazywam tabletki antykoncepcyjne Yaz. Jednak uwazam ze zle na mnie wplywaja - na mnie na moje samopoczucie na moja psychike itd. Jaki czas po stosunku moge przestac je zazywac aby byc calkowicie bezpeczna przed ciaza ? Nie ukrywam ze chce jak najszybciej pozbyc sie tego problemu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
By zachować maksimum bezpieczeństwa proszę odstawić tabletki około 7 dni po ostatnim stosunku.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością warto przyjąć dane opakowanie do końca. Należy także wstrzymać się ze stosunkami na tydzień przed końcem opakowania. Oczywiście można je odstawić od razu i przejść do zabezpieczenia mechanicznego np prezerwatywy.