Złe samopoczucie po stosunku i możliwość ciąży

Witam 31 stycznia kochałam się z partnerem to była sobaota i w niedizele dostałam miesiączki od tamtego czasu bardzo źle się czuje co to może być ? czy to ciąża ?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej objawy ciąży w tak krótkim czasie nie są możliwe. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie dodatkowych informacji. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Małgorzata Panek

Radziłabym wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam