Złe samopoczucie po uderzeniu w głowę

Dziwne samopoczucie po uderzeniu w głowę. Około tydzień temu zrobiło mi się duszno, straciłem przytomność jednak tak niefortunnie, że jak się dowiedziałem od świadków uderzyłem głową o podłogę. Głowa mnie nie bolała i czułem się całkiem dobrze jedynie byłem troszkę osłabiony, jednak pod wieczór i w następnych dniach odczuwałem tak jakby lekkie wirowanie w głowie (nie do końca zawroty) lecz nadal nie czułem żadnego bólu, minął tydzień ale jeszcze nie jest do końca dobrze? Co mam zrobić?

Zdecydowanie trzeba wyjaśnić przyczynę utraty świadomości.
Konieczna wizyta u lekarza
rodzinnego celem ustalenia kierunku diagnostyki- kardialna ?,neurologiczna ?).
Warto wykonać też badanie rtg kości czaszki.

Pozdrawiam

Pilne!