Złe samopoczucie po zaprzestaniu picia alkoholu

Witam mam pytanie nie pije od 9miesięcy Ale od dnia kiedy nie pije źle się czuje czy mój organizm dojście do siebie jak długo JESZCZE może tak być krenci mi się nie raz w głowie nie wiem czy do brag alkoholu czy nie z góry dziękuję

Brak substancji, od której organizm się uzależnił powoduje trwające różnie długo objawy abstynencyjne o różnym obrazie i natężeniu, pomaga aktywne spędzanie wolnego czasu np. wysiłek fizyczny, (ćwiczenia , rower, pływanie, bieganie, taniec itp.) uprawienie hobby

Nie wiem jak intensywne było spożywanie alkoholu i jak długo trwało. Jeżeli jest Pan uzależniony problem nie zniknie po zaprzestaniu picia. Być może pojawiły się inne problemy zdrowotne sprowokowane przez alkohol. Tak czy inaczej konieczne jest postawienie diagnozy, a więc wizyta u lekarza POZ, ewentualnie leczenie specjalistyczne.