Złe samopoczucie po zażyciu leku Zolpidem

Mam problem z lekiem zolpidem.Od roku biore je dzien w dzien po 2-3 tabletki dziennie.Kilka tygodni temu wzielam pol tabletki i zaczal sie koszmar tzn wydawalo mi sie ze umieram.Od tej pory biore niecala polowke leku na dzien.Najpierw po wzieciu tabletki przez ok.30-40 minut wydawalo mi sie ze umre.Od tygodnia mecze sie gdy po ok 2 godzinach od wziecia leku wydaje mi sie ze umre.W ciagu dnia rowniez mam takie objawy.Lek biore na noc.Czy to jest normalne uczucie??
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Chusta lekarska - opatrunek szczęki

Chusta lekarska może zostać użyta do wykonywania opatrunków. Ekspert - lek. Łukasz Dubielecki wyjaśnia, jak opatrzyć szczękę za pomocy trójkątnej chusty.

nie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty