Złe samopoczucie po zażyciu leku Zolpidem

Mam problem z lekiem zolpidem.Od roku biore je dzien w dzien po 2-3 tabletki dziennie.Kilka tygodni temu wzielam pol tabletki i zaczal sie koszmar tzn wydawalo mi sie ze umieram.Od tej pory biore niecala polowke leku na dzien.Najpierw po wzieciu tabletki przez ok.30-40 minut wydawalo mi sie ze umre.Od tygodnia mecze sie gdy po ok 2 godzinach od wziecia leku wydaje mi sie ze umre.W ciagu dnia rowniez mam takie objawy.Lek biore na noc.Czy to jest normalne uczucie??

nie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza