Złe samopoczucie przez dwa miesiące po imprezie

Dwa miesiące temu miałam ciężką imprezę, od tego momentu źle się czuję, początkowo miałam uczucie spadania, zmęczenie, ból głowy, teraz mam dziwne uczucie, całe dnie, ale głownie rano, budzę się i mam jakby stres w rękach, drganie w mięsniach, pulsowanie w całym ciele, takie dziwne promieniowaniie, ucisk głowy, czasem mdłości, calkowity brak siły, widzę przez mgłę. Mofrologia, ob i tarczyca, tomografia i usg brzucha jest ok.bylam tez w am poludiowej ale wczesnej bylo zle co moze byc nie tak?

Witam,
Nie pisze Pani co to znaczy ciężka impreza. Czy chodzi o spożycie jakichś substancji? Alkoholu? Narkotyków? Niekiedy opisane przez Panią objawy mogą byc skutkiem zażycia pewnych substancji zażywany h na imprezach. Jeśli tak było, warto udać się do lekarza psychiatry.
Pozdrawiam
Marta Dziekanowska