Złe samopoczucie przy depresji i nerwicy lękowej

Witam choruje na depresje i nerwice lekowa. Od jakiegoś czasu jest mi zle nawet nie wiem jak to wytłumaczyć złe widzę czas płynie inaczej czuje się dziwnie nie chce mi się żyć czuje się jak wariatka albo ze tracę rozum nic mi się nie chce boje się wyjsć na dwór nie widzę sensu w niczym czy to są objawy depresji bo już sama nie wiem lekarz na to tylko kiwa głowa. Biorę od 3 dni paroxetine czy kiedyś jeszcze poczuje się lepiej ? Proszę o radę nie czuje smutku i nie płacze czuje się zle

Jest Pani pod opieką lekarza i bierze Pani leki od trzech dni. Aby zauważyć poprawę nastroju, spowodowaną lekami, potrzeba zazwyczaj kilkunastu dni. Dlatego to, że nie widzi Pani poprawy jest naturalne na tym etapie leczenia. Proszę wdrożyć również psychoterapię obok farmakoterapii, to zwiększa znacznie szansę na powrót do formy. Działając w ten sposób, Pani stan prawdopodobnie ulegnie poprawie. Życzę powodzenia i siły w działaniu.

Dzień dobry, trzy dni to zbyt krótki okres czasu aby leki mogły zacząć działać, spodziewam się, że lekarz uprzedził panią po jakim czasie stosowania leku może pani zacząć odczuwać poprawę. Jednocześnie w przypadku nerwicy zachęcam do podjęcia psychoterapii. Pozdrawiam.