Złe samopoczucie w ciąży i bóle brzucha

Jestem w 4 miesiącu ciąży. Od początku ciąży źle ją znoszę i ciągle odczuwam jakieś dolegliwości. Przed tygodniem znowu dostałam bóle. Po wizycie u lekarza okazało się, że z ciążą wszystko ok. Kolejny raz lekarz stwierdził, że opisywane dolegliwości nie mają związku z ciążą. Nie wiem co o tym myśleć, kiepsko się czuję, a znikąd pomocy. Ostatnio jak źle się poczułam wpadłam w panikę, zaczęłam się cała trząść i ból się nasilił. Zastanawiam się czy ta panika nie wywołuje bólu. Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Mariusz Sadowski Ginekologia

:konieczne badanie ginekologiczne. Znajdź sobie ginekologa, który będzie prowadził Twoją ciążę. Takiego do którego będziesz miała dostęp całą dobę