Złe wyniki moczu u dziecka a stosowanie Urinalu

mój 4-letni syn ma co jakis czas złe wyniki moczu.Od 9 miesięcy podawałam mu URINAL syrop[1łyżeczka rano] i wyniki były dobre gdy odstawiłam, po miesiącu wynik był zły.Obecnie dalej pije Urinal ale niestety został wycofany z produkcji.jakim syropem można go zastąpić i w jakiej dawce.podawałam mu ŻURAWIT [1 łyżeczka] ale nie pomagał miał złe wyniki.W aptece polecili mi syrop URINATIN JUNIOR lub zwiększyć dawkę Żurawitu.jaki syrop jest lepszy i w jakiej dawce go podawać

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje pewne rzeczy uzgodnic z pediatra i nadluzsz mete nie leczyc wlasnego dziecka ,Powino sie wykonac badanie moczu posiew ,Minimum po 4-5 dni od zakonczenia podania lekow p zpanych bdz prze podniem takowych ,usg jamy brzusznej , w przypadku nawracajacych infekcji u malych dzieci wykonyje sie jeszcze CUM