Złuszczenie skóry po zastosowaniu zabiegu z wykorzystaniem kwasu salicylowego

Witam, w lutym wykonywałam sobie zabieg kwasem salicylowym. Po kwasie skóra zaczęła mi się złuszczać i zrobiłam chyba najgorszą rzecz- oderwałam sobie skórę która się złuszczała. Mamy lipiec a do tej pory moja skóra jest podrażniona i się łuszczy. Stosowałam Pirolam, Pimafucort a ostatnio też Differine (bo na tej skórze mam krostki) ale nic nie pomaga. Co mam zrobić aby skóra się wkońcu zagoiła?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa który dokładnie oceni skórę.