Zły nastrój, błądzenie myślami - co robić?

Mam 33 lata. Często miewam zmienny nastrój, tzn. jestem zła, szybko się pocę, szybko się denerwuję, zajmowanie domem nie sprawia mi takiej przyjemności jak kiedyś, jestem obojętna, myślami jestem gdzie indziej...

Paulina Witek Psycholog, Warszawa

Szanowna Pani!

Objawy przez Panią wymienione warto skonsultować z lekarzem psychiatrą. Proponuję Pani umówienie wizyty w Poradni Zdrowia Psychicznego. Im wcześniej lekarz zdiagnozuje przyczynę Pani stanu zdrowia, tym szybciej będzie można rozpocząć leczenie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia!