Zły stan psychiczny i metody leczenia

mam 19 lat potrzebuję pomocy psychiatrycznej jestem ofiarą błędów w leczeniu oraz nadopiekuńczości matki mój stan psychiczny jest bardzo zły czy istnieją formy leczenia które mogą mi pomóc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza