Zmagania z napadami bulimii

Mam problem od ponad 2 lat zmagam się z napadami bulimii. Czasami trzymam dietę a potem mam napad obżarstwa. Chodziłam przez jakiś czas do psychologa ale zrezygnowałam, Mam 18 lat 176 wzrostu ważę 67 kg. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Czasami są lepsze dni a czasami jest strasznie. Cały czas ćwiczę biegam niem mogę skupić się na nauce bo to zaprząta mi cały czas głowę.

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń odżywiania jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcia której namawiam. Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i ponownie podjąć leczenie. Może Pani również rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia (np.: Szpital Uniwersytecki w Krakowie; IPiN w Warszawie).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza