Zmęczenie, ból podbrzusza i pleców oraz pozytywny wynik testu ciążowego a oznaki ciąży

Witam, mam 28 lat, na pocztku pazdzier okazalo sie ze jestem w ciazy, jednak mimo tego ze wg badan krwi byl to 6-8 tydz badania USG dopochwowe i zewnetrzne nie pokazaly nic w srodku. stwierdzono u mnie ciaze, ktorej nie widac na USG (nie znam terminu). Po 5 tyg wyniki krwi wykazaly ze jestem''czysta'' i ze nie pozostalo nic po ciazy. Mialam jedna miesiaczke, teraz kolejna spoznia sie o tydzien, czuje bol podbrzusza i plecow, jestem ciagle zmeczona, test ciazowy pozytywny, czy to ciaza?

Tomasz Pielak

Witam serdecznie, aby potwierdzić ciążę, konieczna jest wizta u specjalisty-ginekologa. Pozdrawiam.