Zmęczenie i niewyspanie u 20-latki

Dzień dobry.. Zacynam sie martwic o swoj stan zdrowia, poniewaz od okolo ponad miesiąca non stop czuje sie niewyspana, pomimo ze spie ok 10 h w nocy.. Z trudem wstaje rano a w dzien chce mi sie spac..Gdy w dzien ucinam sobie 15 minutowa drzemke budze sie po 4 h.. Chocbym niewiadomo ile spala wciaz czuje zmeczenie niewyspanie i brak sił życiowych..W dzien natomiast, gdy nie spie mam ogromne trudnosci z koncentracją i zapamietywaniem..Ten stan mnie wykancza... Co mam zrobic w tej sytuacji ?

Witam. Na pewno polecam wizytę u lekarza rodzinnego - zbada Panią i zleci podstawowe badania jak morfologię TSH czy jonogram. Swoją drogą sugerowałbym probę modyfikacji stylu życia - zwiększenie udziału wysiłku fizycznego w ciągu dnia - pozwoliłoby to na bardziej efektywny sen

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu wykonania badań.
Pozdrawiam