Zmęczenie i przetaczane krwi po anemii

witam mam 28 lat półtora roku temu urodziłam synka chodż bardzo duzo waze 123km mialm anemia i przetaczano mi krew. dostałam równiez lekka cukrzyce ciązową. aktualnie od jakiegos czasu jestem bardzo zmeczona chodz kiedys nie przepadałam za słodyczami teraz mam ciagle na nie ochote i tyje . co mi dolega

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisane objawy mogą mieć bardzo różną etiologię. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który odpowiednio pokieruje procesem diagnostyczno-terapeutycznym pani dolegliwości.