Zmęczenie i wypadanie włosów, łamiące się paznokcie

Witam :) Mam 22 lata, od dłuższego czasu łamią mi się paznokcie,wypadają włosy, czuję się ciągle zmęczona i jest mi przeważnie bardziej zimno niż osobom z mojego otoczenia (ja sama mam również często chłodne ręce). Bardzo często na łokciach i kolanach pojawiają się bardzo szorstkie, suche, pękające miejsca (które same po pewnym czasie znikają i potem znowu się pojawiają). Jestem osobą otyłą. Zrobiłam ostatnio badanie TSH i wyszło w normie (3,7). Czy jest możliwa u mnie niedoczynność tarczycy?

Proszę powtórzyć badanie TSH za 1-2 miesiące z badaniem fT4 oraz a-TPO i a-TG . Poziom TSH 3,7 wprawdzie mieści się w granicach normy, ale dla młodych kobiet zalecane stężenie TSH nie powinno przekraczać 2,5 mcIU/ml