Zmęczenie, lęki i depresja oraz zaburzenia pamięci

Kiedy idę do lodówki po jakiś produkt ,to w drodze do niej już nie pamiętam ,co miałem wziąć .Tak jest codziennie.Do sklepu idę wyłącznie z kartką .Mam lęki i depresję.Chodzę często bez celu po mieście ,bez poczucia czasu.Oglądam się za siebie patrząc na chodnik lub ulicę ,myśląc czy rzucić się pod samochód.Jestem cały czas zmęczony

Proszę koniecznie skonsultować się z lekarzem. Opisywane dolegliwości mogą mieć podłoże somatyczne, np. hormonalne. Wówczas pomocne będzie odpowiednie leczenie. W radzeniu sobie z obecną sytuacją oraz w pozbyciu się objawów lęku i depresji oraz w poprawie koncentracji może pomóc wsparcie psychologiczne.

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Binder

Witam,
zachęcałabym Pana do konsultacji u specjalisty, zaburzenia pamięci, koncentracji i zmęczenie są typowe przy zaburzeniach depresyjnych i innych podobnych, są one odwracalne. Z tego co Pan pisze sprawa może być dość poważna dlatego namawiam do konsultacji u specjalisty, jest to rzecz do wyleczenia, dlatego warto jak najszybciej podjąć kroki w tym celu. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości zachęcam do indywidualnego kontaktu. Pozdrawiam.