Zmęczenie, niewyspanie a nawrót depresji

Witam. Od pewnego czasu jestem ciągle niewyspana i zmęczona niezależnie ile śpię. Od 7 miesięcy nie biorę leków na depresje setaloft. Nie jestem pewna czy w czasie stosowania tych leków też byłam zmęczona. W nocy spie dobrze (kłade sie różnie, najpóźniej do godz.1). Nawet jaj do 1 nie siedziałam tez byłam zmęczona. Czy to może być nawrót depresji? Innych objawów depresji nie mam. Jestem czasem wybuchowa czy nerwowa ale tak mam od dłuższego czasu. Poozdrawiam

Dzień dobry,

Nikt nie jest w stanie na Pani pytanie odpowiedzieć, bez osobistego badania.
Może to być objaw zwiastunowy, ale równie dobrze efekt niedbania o swoje codzienne funkcjonowanie (zasypianie o 1 w nocy).

Dzień dobry!
Jednym z objawów depresji jest zmęczenie, apatia. Twierdzi Pani, że nie występują u Pani inne objawy. Niektórzy pacjenci je wypierają.
Czy jest Pani w stanie funkcjonować dalej w takiej kondycji psychofizycznej? Jaki jest plan Pani dnia? Ile czasu przeznacza Pani na pracę, a ile na odpoczynek?
Zastanawiam się też, dlaczego przestała Pani brać lek.
Proszę skonsultować się z psychiatrą.
Pozdrawiam!