Zmęczenie, obniżona samoocena i izolowanie się od innych

Witam od dłuższego czasu miewam dziwne problemy ze sobą a mianowicie ciągłe zmęczenie,obniżona samoocena,ciągle złe myśli,izolowanie się od ludzi,a nawet myśli samobójcze nie wiem co mi jest czy to depresja? w szkole ciągle się mnie pytają czemu jestem taki markotny boje się nawet do kogoś odezwać ciągle chodze przymulony nie chce mi sie z nikim rozmawiać boje sie iść do szkoły został mi jeden semestr a w tym stanie to raczej sobie nie poradzę z tą szkołą

Dzień dobry,

Ocenę tego co Panu dolega można zrealizować wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą. Stąd namawiam na wizytę w np.: Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie lekarz zbada Pana, a następnie zaproponuje odpowiednie postępowanie (psychoterapia i/lub farmakoterapia).

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza