Zmęczenie, otępienie, odrealnienie, senność, duszności, kołatanie serca, mrowienie i zaburzenia widzenia
Od 3 miesięcy dokuczają mi objawy: brak sił, zmęczenie, otępienie, odrealnienie, mam wrażenie jakby IQ spadło mi w ciągu tych 3 miesięcy co najmniej o połowę, senność, płytki oddech, duszenie w okolicach gardła i klatki piersiowej, walące serce, szybka irytacja, czasowe depresyjne napady, słabe widzenie w lewym oku, uczucie częstego napięcia mięśni, mrowienie w całym ciele. Robione Echo serca, holter 24 H, rtg płuc, krew, okulista (mam suche oko). Wszystkie badania dobre. Co to może byc?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W obliczu prawidłowych wyników badań można zasugerować problem z problem z psychiką. One to często przybierają maskę somatyczną. Warto skonsultować się z psychiatrą.