Zmęczenie, otępienie, odrealnienie, senność, duszności, kołatanie serca, mrowienie i zaburzenia widzenia

Od 3 miesięcy dokuczają mi objawy: brak sił, zmęczenie, otępienie, odrealnienie, mam wrażenie jakby IQ spadło mi w ciągu tych 3 miesięcy co najmniej o połowę, senność, płytki oddech, duszenie w okolicach gardła i klatki piersiowej, walące serce, szybka irytacja, czasowe depresyjne napady, słabe widzenie w lewym oku, uczucie częstego napięcia mięśni, mrowienie w całym ciele. Robione Echo serca, holter 24 H, rtg płuc, krew, okulista (mam suche oko). Wszystkie badania dobre. Co to może byc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W obliczu prawidłowych wyników badań można zasugerować problem z problem z psychiką. One to często przybierają maskę somatyczną. Warto skonsultować się z psychiatrą.