Zmęczenie po każdym wysiłku fizycznym, szybkie bicie serca i drętwienie a nerwica

witam szukam pomocy na temat serca (pulsu) od koło miesiąca meczy mnie każdy wysiłek fizyczny moj puls jest zawsze w granicach 90-110 nigdy tak nie było czuje nie raz bardzo szybkie bicie serca i nagle tak jak by stawało na sekundę i czuje jak by mi przestało pompować krew i drętwieje cały dziwne uczucie kołotanie serca dziwny światopogląd jestem cały czas zmeczony i śpiący chyba mam nerwice byłem u psychiatry u lekarza miałem robione ekg badanie krwi i przeswietlenie klatki piersiowej

Witam,
cieszę się, że nie zlekceważył Pan problemu i zgłosił się do lekarzy.
Rozumiem, że psychiatra zdiagnozował u Pana nerwicę, natomiast badania na , które został Pan skierowany przez lekarza rodzinnego, robione są w celu wykluczenia jakiś innych chorób. To właściwy sposób postępowania.
Nie znamy natomiast wyniku Pana badań.
To co jeszcze może Pan zrobić to zgłosić się na psychoterapię. Leczenie psychiatryczne w połączeniu z psychoterapią przynosi lepsze rezultaty.
Należy również pamiętać, że leki jedynie będą maskowały objawy, natomiast nie zniwelują pierwotnych powodów powstawania objawów.

trzymam kciuki za powrót do równowagi
pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl