Zmęczenie, senność, brak radości z życia

Dzień dobry, Ostatnio niepoki mnie moje samopoczucie. Wciąż jestem zmęczona,senna, nie mam na nic ochoty, nawet na spotykanie się ze znajomymi, nic mnie nie cieszy. Mam wrażenie,ze jestem beznadziejna we wszystkimco robie,że wszyscy ludzie wysmiewają się ze mnie i obgadują za moimi plecami.Czasem myślę, że mogłabym umrzeć i wszyscy byliby wtedy dużo szczęśliwsi. Mam również problem z czestym oddawaniem moczu gdy tylko opuszczam dom. czym może być to spowodowane?

witam
Na początek należałoby wykluczyć czy odczuwane przez Panią dolegliwości nie są związane z jakąś chorobą somatyczną. Zalecałabym kontakt z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Gdyby wskazane przez lekarza rodzinnego badania nie wzbudzały żadnych zastrzeżeń należałoby udać się na konsultację do poradni zdrowia psychicznego. Tam po wstępnym wywiadzie i diagnozie zostanie Pani zaproponowane właściwe leczenie.
Pozdrawiam