Zmęczenie, senność po stracie bliskiej osoby

witam mam 25 lat od 12 roku zycia zapadlem jakas patologie zaczolem palic papierosy zle sie odzywiac unikac ludzi stalem sie bardzo niesmialy i zamkniety w sobie spowodowane to bylo prawdopodobnie utrata mamy, od 3 lata nie pale troche lepiej sie odzywiam ale niemam energi do zycia jestem slaby fizycznie i psychicznie czesto sipacy zmeczony zyciem i praca , jak mam sobie pomoc?

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.