Zmęczenie, sucha skóra, problemy z koncentracją i bolesny guzek nad obojczykiem

Od dłuższego czasu mam problem ze zmęczeniem, bardzo suchą skórą i problemy z koncentracją. Wczoraj nad obojczykiem pojawił się ruchomy, bardzo bolesny, spory guzek, a dzisiaj nad nim mniejszy, również bolesny. Z morfologii robionej niedawno: glukoza 105 RBC 5.32 MCH 26.3 RDW 15.6 NEUT#5.7 Reszta w normie, hormony tarczycy i badanie na boreliozę również ok. Lekarz rodzinny nie jest w stanie nic z tego wyczytać. Może ktoś pomoże w jakim kierunku szukać?

Witam. Proszę obserwować te guzki, w szczególności czy nie rosną. Jeśli nie zmniejszą się w ciągu tygodnia proponuję powtórzyć morfologię plus CRP oraz rtg płuc. Możemy mieć do czynienia z jakąś niewielką infekcją (najbardziej prawdopodobne ze względu na bolesność guzków).