Zmęczenie, trudności z podejmowaniem decyzji i stres

Dzień dobry. Ciągle jestem zmęczony, nic mi się nie chce. Mam trudności z podejmowaniem decyzji, wszystkim się stresuję do tego stopnia, że jak dostałem skierowanie z PUPu do pracy to nie skontaktowałem się z pracodawcą i zostałem skreślony z listy. W ogóle staram się unikać ludzi, nie potrafię postawić na swoim. Poprzedni pracodawca nie wypłacił mi całej pensji a ja nic z tym nie potrafię zrobić.

Witam.Z tego co Pan piszę najlepszym rozwiazaniem będzie udanie się na konsultację do psychoterapeuty ktory zapozna się ze szczegółami Pana problemów i wspólnie poszukacie przyczyn i sposobów radzenia sobie z tymi trudnościami.Pozdrawiam

Szanowny Panie,

wygląda na to, że zaniepokoiły Pana wymienione objawy i Pana trudna sytuacja życiowa. Bardzo dobrze, że postanowił Pan jakoś sobie z tym poradzić. W tego typu problemach wskazane byłoby udanie się do psychologa w celu konsultacji. Specjalista pomoże Panu określić naturę zgłaszanych dolegliwości i problemów, a także zaproponuje skuteczną formę leczenia. Polecam Panu rozejrzeć się za renomowaną Poradnią Zdrowia Psychicznego, gdzie powinien Pan otrzymać profesjonalną pomoc.

Serdecznie pozdrawiam.

Witam,

Opisane przez Pana trudności raczej nie ustąpią samoistnie. Potrzebuje Pan wsparcia psychologa, przy braku motywacji lub sił wybrania się na taką konsultację - proszę poprosić o pomoc najbliższe sobie osoby, które mogłyby "przypilnować" Pana w tej decyzji.

Pozdrawiam,
MM