Zmęczenie, wymioty i brak apetytu a nerwica żołądka

Witam.Wydaje mi się a raczej jestem tego pewna że mam nerwice żołądka.wcześniej się zle czułam też ale teraz gdy moja mama trafiła do szpitala czuje sie okropnie,wieczne zmęczenie,ranne wymioty,brak apetytu,lęk przed telefonem dzwoniącym,ogólnie też odkąd urodziłam dzieci i się im poswięciłam to nie wychodze do ludzi,

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry LUB psychoterapeuty, oni po osobistym zdiagnozowaniu Pani, zaproponują stosowne leczenie (psychoterapia i/lub farmakoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP lub prywatnie.