Zmęczona życiem

Jestem umęczona życiem, mam problemy ze snem, czasem jestem płaczliwa, zmęczona, na nic nie mam siły, nic mnie nie cieszy, drętwieje mi szyja, czasem lewa ręka i bardzo często mam bóle i kłucie w sercu, a w nocy budzę się z bólem i nie mogę oddychać. Nie wiem co się dzieje i komplikuje mi to życie. Wszystkie badania nie wskazują na choroby serca. Boli mnie też cały czas głowa. Proszę o poradę, bo już nie dam rady.

KOBIETA ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Paulina Witek Psycholog, Warszawa
74 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Problem wymaga zdecydowanie konsultacji z lekarzem psychiatrą. Problemy ze snem, płaczliwość, spadek nastroju i dolegliwości somatyczne mogą mieć podłoże depresyjno-nerwicowe. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, do której nie potrzebuje Pani skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Proszę również spróbować przed snem i w ciągu dnia, kiedy czuje się Pani zmęczona, wykonywać proste techniki relaksacyjne. Proponowałabym również odprężające masaże lub medytację, coś co pomoże się Pani odprężyć, przynajmniej do czasu wizyty u specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty