Zmiana barwnikowa na paznokciu - czy konieczny będzie zabieg?

Mam pytanie czy mam się martwić gdyż w wieku 16lat usunięty został u mnie fragment paznokcia ze zmianą barwnikową (naevus pigmentosus junctionalis) bez completo a teraz taka zmiana barwnikowa wyskoczyła mi na innym palcu i boję się ze może być konieczny kolejny zabieg. Proszę o informację co dalej

Szanowny Panie, jest to zmiana łagodna, dalsze postępowanie należy omówić z lekarzem prowadzącym. Serdecznie pozdrawiam