Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiana charakteru miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

28.07 przyjęłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną i dostałam normalny okres z odstawienia 2.07. Kolejny okres też przyszedł o czasie, bo 1.08. Natomiast ten trzeci spóźniał mi się 10 dni, a kiedy w końcu go dostałam był dość skąpy. Pierwszego dnia miałam normalne objawy @ i znów rozpoczęłam branie tabletek, ale przez kolejne było ono już brązowawe (zazwyczaj miewam takie 5. czy 6. dnia cyklu, a nie 2.). Dla spokoju zrobiłam test po 2 tyg od stosunku i był negatywny.
KOBIETA ponad rok temu

Wyznaczanie dni płodnych

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Zaburzenia miesiączkowania moga być związane ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej. Niestety nie jest to jedyna możliwa ewentualność. Warto udać się do ginekologa by wykonać odpowiednie badania.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy